VIDEO | Reacţie incredibilă a lui Llullaku după ce a marcat cu Chiajna! Nu s-a bucurat şi a început să înjure

Astra s-a impus, scor 3-1, în partida cu Concordia Chiajna, ultimul gol al partidei fiind marcat de rezerva Azdren Llullaku.

Albanezul a intrat pe teren în minutul 79, în locul lui Begue, iar în minutul 88 a închis tabela cu un şut din apropiere. Reacţia sa a fost însă una cu totul şi cu totul surprinzătoare. În loc să se bucure, Llullaku a părut că are ceva de împărţit cu banca de rezerve.

După gol, Llullaku s-a uitat evident nervos spre banca tehnică şi a început să înjure. Reacţia de frustrare a fost foarte probabil generată de faptul că albanezul a fost lăsat pe banca de rezerve de tehnicianul Costel Enache.

Afla mai multe despre: llullakuchiajnagolastravideo