VIDEO | Reacţie nervoasă a lui Dan Nistor după ce a fost schimbat de Papură înaintea finalului de meci. Fostul jucător al lui Dinamo a oferit faza serii şi o pasă de gol

Dan Nistor a fost schimbat cu Căpăţână în minutul 83 al partidei dintre Craiova şi Astra. Fostul jucător al lui Dinamo a avut o reacţie ieşită din comun după ce Papură l-a scos din teren.

Reacţie nervoasă a lui Dan Nistor după ce a fost schimbat de Papură înaintea finalului de meci

Papură l-a schimbat pe fostul jucător al lui Dinamo cu Căpăţână în minutul 83. Dan Nistor a avut o reacţie nervoasă după ce a fost scos de pe teren la înainte finalului de meci.

În partida dintre Astra şi Craiova terminată cu scor 1-1, Nistor a oferit o pasă de gol în minutul 45+3 din care Cicâldău a reuşit un super gol cu un şut imparabil de la 15 metri.