VIDEO | Remiză între Dunărea Călăraşi şi Farul Constanţa. Ionuţ Stoica şi Salvatore Marrone au marcat golurile partidei

Liga 2

Farul a fost la câteva minute de prima victorie în deplasare din acest sezon. În ultima etapă din 2019, "marinarii" au condus la Călăraşi cu golul lui Ionuţ Stoica de la jumătatea primei reprize.

Dunărea a început în forta partea secunda, dar Rusu si Honciu au irosit doua sanse bune in aceeasi faza. Rămasă în inferioritate numerica dupa eliminarea lui Panait, echipa lui Zicu n-a putut pastra avantajul de pe tabela. Pustiul de 18 ani, Salvatore Marrone a stabilit scorul final, Dunarea-Farul 1-1.

Afla mai multe despre: dunarea calarasi