VIDEO Rezumate Serie A | Criză în ”Cetatea Eternă”. Roma supusă de Musa Barrow. Toate golurile sunt AICI

Serie A

În direct la Telekom Sport, Musa Barrow a făcut senzaţie pe Olimpico.

Roma e în criză. A bifat a doua înfrângere consecutivă în Serie A, după un meci spectaculos pe Olimpico, împotriva Bolognei. Orsolini a deschis scorul pentru oaspeţi, cu al şaptelea gol stagional.

Denswil şi-a trimis în proprie poartă pentru 1-1. atalanta a intrat în avantaj la pauză. Barrow a înscris pentru a doua oară în tricoul oaspeţilor. Imediat după pauză, gambianul a mai punctat o dată şi s-a făcut 1-3. Mihtarian a readus-o pe Roma în joc.

Cristante a fost eliminat, iar Dzeko a ratat egalarea în prelungiri. Roma a pierdut şi este în afara locurilor de Champions League.

Afla mai multe despre: musa barrowserie aroma