VIDEO | Şansa carierei. Ratare uluitoare a unui jucător de la Alba Iulia în finalul primei reprize din meciul cu FCSB

Cupa României

Unirea Alba Iulia, echipă din liga a treia, a fost la un pas să dea lovitura în finalul primei reprize a partidei cu FCSB, de joi seară, dar o ratare uluitoare a amânat deschiderea scorului.

În minutul 45+1, Păcurar a prelungit mingea cu capul, de lângă Junior Morais, din interiorul careului, în faţa porţii, dar Silviu Mureşan nu a reuşit să ajungă la minge şi a irosit o şansă uriaşă de a deschide scorul. Astfel, Unirea Alba Iulia şi FCSB au încheiat la egalitate, scor 0-0, prima repriză a partidei din 16-imile de finală ale Cupei României.

Afla mai multe despre: fcsbunirea alba iuliaratare