VIDEO Sebastian Colţescu a făcut SPECTACOL. Cartonaşe roşii şi galbene pe bandă rulantă la partida Viitorul - Sepsi

Sebastian Colţescu, centralul partidei Viitorul - Sepsi a acordat în primele 36 de minute ale meciului două cartonaşe roşii.

Tincu şi Bouhenna au fost eliminaţi în decurs de trei minute de Sebastian Colţescu, în partida Viitorul - Sepsi. Cei doi fotbalişti ai oaspeţilor au fost trimişi la cabine la scorul de 1-1, după ce au încasat câte două cartonaşe galbene.

În decurs de 36 de minute, Sebastian Colţescu a eliminat doi fotbalişti şi a acordat 7 cartonaşe galbene în prima repriză şi încă unul, după pauză. În total, 2 eliminări şi 8 cartonaşe galbene, doar în acest meci.

Afla mai multe despre: sebastian colţescu