VIDEO | Şoc la Giurgiu după golul înscris de Sepsi cu Astra! Ce reacţie a avut patronul Ioan Niculae

Patronul Astrei, Ioan Niculae, a suportat cu greu al doilea gol primit de echipa sa în meciul cu Sepsi.

LIVE VIDEO | Astra - Sepsi

Primele 45 de minute ale meciului Astra - Sepsi au produs o adevărată surpriză la Giurgiu. Gal şi Carnat au dus scorul al 2-0 până la pauză, moment în care panica s-a instaurat în rândul gazdelor.

După golul secund, preşedintele Dani Coman s-a ridicat de pe scaun, iar acelaşi lucru l-a făcut şi patronul Ioan Niculae, care, neliniştit fiind, a plecat de pe locul său.

Omul cu banii de la Giurgiu a intrat în lojă şi s-a stăpânit cu greu să nu aibă o reacţie nervoasă.

Afla mai multe despre: ioan niculaeioan niculae astra sepsiioan niculae reactieplay-off liga 1astra sepsi video