VIDEO | Suferinţa lui Neymar. Superstarul brazilian a trăit la intensitate maximă eliminarea PSG-ului

Formaţia Manchester United s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, miercuri seară, după ce a învins, în deplasare, cu scorul de 3-1, echipa Paris Saint-Germain, în manşa secundă a optimilor competiţiei. În tur, scorul a fost 2-0 pentru PSG.

Golurile învingătorilor au fost marcate de Lukaku ‘2, ’30 şi Rashford ‘90+4, acesta din urmă dintr-un penalti acordat pentru henţ în careu, după consultarea VAR.

La finalul jocului, camerele TV s-au mutat pe Neymar Junior, marele absent al campioanei Franţei. Brazilianul a suferit în minutele de final şi nu a putut face nimic pentru a-şi ajuta coechipierii.

Afla mai multe despre: neymar