Experiențe împreună.

VIDEO | U Craiova - FC Botoşani 1-0. Baiaram a descis meciul cu golul său din minutul 42!

U Craiova

Meciul U Craiova - FC Botoşani s-a terminat 1-0 pentru echipa lui Marinos Ouzounidis, după un gol marcat de Ştefan Baiaram în minutul 42.

LIVE | Universitatea Craiova - FC Botoşani 1-0

A marcat: Baiaram '42

Universitatea Craiova: Piglicaelli - Vătăjelu, Papp, M. Constantin, Bancu - Mateiu, Nistor - Cicâldău, Cîmpanu, A. Ivan - Baiaram
Rezerve: L. Popescu, Vlădoiu, Bic, Fedele, V. Constantin, Căpăţînă, Camara, Mamut, Tudorie

FC Botoşani: Hankic - Patache, Chindriş, Şeroni, Ţigănaşu - Rodriguez, Papa - Ongenda, Al Mawas, Croitoru - Fili
Rezerve: Pap, Braun, Plămadă, Târşa, Tîrcoveanu, S. Camara, Toutouh, M. Roman, Keyta

Min. 90+3 - Final de meci. Victorie pentru Craiova!

Min. 42 - GOOOOOL Universitatea Craiova! Ivan pasează în faţa porţii, iar Baiaram marchează fără probleme după ce îi ia faţa unui fundaş al oaspeţilor

Min. 7 - Ocazie mare pentru Universitatea Craiova. Cicâldău îi aşază mingea lui Ivan, însă şutul atacantului trece pe lângă poarta moldovenilor