VIDEO | Victorie pentru FC Argeş, pe teren propriu, împotriva celor de la Sportul Snagov

FC Argeș

Formaţia FC Argeş a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa Sportul Snagov, într-un meci din etapa a XXI-aa Ligii a II-a. Golurile au fost marcate de Buhăescu ’21, ’63 şi Şerban ’90.

FC Argeş a încheiat anul cu o victorie. În primul meci al etapei a 21-a din liga secundă, echipa lui Ionuţ Badea a trecut fără probleme de Sportul Snagov, scor 3-0. Buhăescu a reuşit o dublă, în minutele 21 şi 63. Şerban a marcat însă cel mai frumos gol al meciului şi a închis tabela în minutul 89. După acest succes, FC Argeş a urcat provizoriu pe podium. Sportul Snagov rămâne în zona retrogradării.

Afla mai multe despre: fc argessportul snagov