VIDEO VIRAL | A MÂNCAT foaia cu indicaţii! Faza anului la meciul lui Şumudică! Fotbalistul a primit informaţii de pe margine şi s-a asigurat că nimeni nu va afla tactica

Scene comice la meciul Gaziantep FK - Trabzonspor 1-1, partida echipei lui Marius Şumudică. Antrenorul lui Trabzonspor, Huseiyn Cimsir, a vrut să le transmită indicatţii elevilor săi în timpul partidei şi i-a trimis un bileţel lui Badou Ndiaye (29 de ani).

Şumudică le-a ţinut piept celor de la Trabzonspor. Gaziantep a remizat, 1-1, contra unei formaţii mari din Turcia, dar o fază din partidă circula pe tot internetul. În timpul partidei, Badou Ndiaye (29 de ani) a primit indicaţii de pe margine printr-un bileţel care a ajuns la el cu ajutorul unui coleg. Ndiaye a citit biletul, a băgat la cap şi apoi a ales să MĂNÂNCE biletul, pentru ca adversarii să nu descopere ce i-a transmis antrenorul.

Gaziantep FK - Trabzonspor s-a terminat 1-1, după ce Ekuban a deschis scorul pentru oaspeţi în minutul 22, iar Kayode a egalat în minutul 53.

Afla mai multe despre: trabzonsorbadou ndiayevideo