Experiențe împreună.

VIDEO | Arsenal - FC Koln 3-1. Nemţii au creat haos pe străzile din Londra!

UEFA Europa League

Pariază pe cele mai importante evenimente sportive la cei mai buni operatori din România! Intră să vezi lista cu agențiile recomandate de specialiști și deschide un cont acum!

Arsenal s-a impus, pe teren propriu, contra lui FC Koln, după ce revenit de la scorul de 1-0 pentru nemţi!

Arenal s-a văzut condusă încă din minutul 9 pe Emirates Stadium după golul marcat de Cordoba. Kolasinac a restabilit egalitatea în minutul 49, în timp ce Alexis Sanchez şi Bellerin au stabilit scorul final.

Meciul a început cu o oră întârziere din cauza suporterilor nemţi, care au creat haos pe străzile din Londra.

Arsenal - FC Koln 3-1 (Kolasinac 49, Alexis 76, Bellerin 82 / Cordoba 9)

VEZI REZUMATUL VIDEO AICI

* Meciul a început cu o întârziere de o oră după ce fanii nemţi au creat probleme pe străzile din Londra!

Arsenal: Ospina - Holding, Mertesacker, Monreal - Bellerin, Iwobi, Elneny, Maitland-Niles - Walcott, Giroud, Sanchez
Rezerve: Macey, Akpom, Kolasinac, Mustafi, Nelson, Reine Adelaide, Wilshere

FC Koln: Horn - Klunter, Mere, Heintz, Rausch - Lehmann - Zoller, Hoger, Hector, Bittencourt - Cordoba
Rezerve: Kessler, Guirassy, Horn, Jojic, Osako, Risse, Sorensen