Experiențe împreună.

VIDEO | Remiză cu patru goluri, un penalty ratat şi o eliminare la Liverpool - Sevilla

Pariază pe cele mai importante evenimente sportive la cei mai buni operatori din România! Intră să vezi lista cu agențiile recomandate de specialiști și deschide un cont acum!

În direct pe Telekom Sport 2 am fost martorii uneia dintre cele mai spectaculoase partide de marţi, în Liga Campionilor. Liverpool a terminat la egalitate, scor 2-2 cu Seviila.

Sevilla a deschis repede scorul pe Anfield, Ben Yedder reuşind să marcheze în minutul cinci. Brazilianul Firmino a restabilit egalitatea în minutul 21. Acelaşi Firmino a ratat o lovitură de la 11 metri în finalul primei reprize, la scorul de 2-1 pentru echipa sa! Correa, în minutul 72, a stabilit scorul final. În prelungirile meciului, Gomez, de la gazde, a primit al doilea cartonaş galben pentru un fault.