REZUMAT VIDEO I O pană de curent a întrerupt meciul Nice - Vitesse, 3-0

UEFA Europa League

Nice ramane lider in grupa, dupa victoria, 3-0, cu Vitesse. Plea a deschis scorul dupa o pasa perfecta primita de la Dante.

Saint-Maximin a dublat avantajul gazdelor chiar inainte de pauza dupa o actiune individuala. Si bucuria francezului a fost pe masura reusitei. O pana de curent a intrerupt meciul pentru aproximativ 20 de minute in repriza secunda. Plea a reusit a doua dubla consecutiva in grupele europa league si a stabilit scorul final, 3-0, in ultimele minute.

Stefan Radu a bifat inca un meci pentru Lazio in cupele europene si a fost o noua victorie. Spectacolul total s-a mutat insa in Grupa L, cu opt goluri in cele doua meciuri. Cu Stefan Radu integralist, Lazio a obtinut a doua victorie consecutiva in Grupa K, 2-0 cu Waregem. Caicedo a marcat primul sau gol in tricoul lui Lazio. Immobile a stabilit scorul final in ultimul minut de joc.

Afla mai multe despre: nicevitessepanacurentproblemerezumatvideoeuropa leaguelaziostefan radu