Ruşine imensă pentru FCSB! Cu Golofca, Pleaşcă şi De Amorim pe teren, echipa a doua a fost umilită de Progresul Spartac

Echipa a doua a celor de la FCSB s-a făcut de râs în meciul disputat pe teren propriu împotriva lui Progresul Spartac. Chiar dacă steliştii au avut întăriri serioase de la prima echipă, scorul a fost în favoarea oaspeţilor

Cu Golofca, De Amorim şi Pleaşcă pe teren din primul minut, FCSB a început bine meciul cu Progresul Spartac din Liga a 3-a. Exilat la echipa secundă, Golofca a deschis scorul pentru FCSB II, dar lucrurile au fost absolut catastrofale în repriza a doua.

Fotbaliştii de la Progresul Spartac au marcat de trei ori şi s-au impus cu 3-1 în faţa jucătorilor de la echipa a doua a roş-albaştrilor.

În urma acestui eşec usturător, FCSB II a ajuns pe locul şapte în Liga a 3-a.

Afla mai multe despre: fcsbprogresul spartacliga 3,