Seara românilor în Cupa Belgiei! Rotariu şi Răzvan Marin au marcat pentru Mouscron şi Standard Liege

Românii au avut parte de-o seară bună în Cupa Belgiei. Dorin Rotariu şi Răzvan Marin au reuşit să marcheze în meciurile de miercuri seară

Dorin Rotariu a marcat primul său gol pentru Mouscron în meciul de cupă cu Tubize. Mijlocaşul român a punctat pentru 2-0, în minutul 32 al partidei, iar în minutul 70 a reuşit ”dubla”. VIDEO AICI

Răzvan Marin şi-a trecut şi el numele pe lista marcatorilor în meciul dintre Standard Liege şi Heist. Fostul jucător al Viitorului a marcat tot pentru 2-0, dar în minutul 31.. VIDEO AICI (faza golului începe la 30:55).

Afla mai multe despre: dorin rotariurazvan marinmouscronstandard liege