VIDEO | Alibec n-a mers pe bancă după ce a fost schimbat. De unde a preferat să urmărească meciul

Schimbat în minutul 88 al meciului Astra - Voluntari 1-0, Denis Alibec a preferat să urmărească restul partidei de pe una dintre reclamele montate pe marginea terenului.

Denis Alibec a adus victorie Astrei în partida cu Voluntari, în ziua în care Cosmin Contra a anunţat că l-a convocat la naţională. Atacantul de 28 de ani a făcut un meci bun, dar a fost schimbat în minutul 88, când în locul său a intrat Tounkara.

Cum n-a părăsit terenul prin dreptul băncii de rezervă, Alibec a preferat să rămână pe marginea terenului şi a urmărit partida aşezat pe un panou publicitar.

Afla mai multe despre: denis alibec