Experiențe împreună.

VIDEO | Man.City debutează cu o victorie în Champions League | Stones a reuşit o ”dublă”

Pariază pe cele mai importante evenimente sportive la cei mai buni operatori din România! Intră să vezi lista cu agențiile recomandate de specialiști și deschide un cont acum!

Manchester City îşi începe aventura din Liga Campionilor cu o victorie categorică pe terenul olandezilor de la Feyenoord.

Feyenoord n-a rezistat decât 3 minute în faţa ”Cetăţenilor”. În minutul 3, Stone a marcat primul gol al meciului, iar 7 minute mai târziu Aguero înscria pentru 2-0. Elevii lui Guardiola au mai marcat încă o dată până la pauză prin Jesus, în minutul 25. În partea a doua (min. 63), Stone reuşea dubla şi stabilea rezultatul final, Feyenoord - Man. City 0-4.