Emoţii pentru Răzvan Lucescu. Al Hilal, victorie după un gol marcat în prelungiri, în campionatul Arabiei Saudite

Al Hilal, echipa antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, formaţia Al Ittihad, în etapa a 19-a din campionatul Arabiei Saudite.

Carlos Eduardo a marcat golul victoriei în minutul 90+3, succes în urma căruia echipa antrenată de Răzvan Lucescu şi-a refăcut avansul de trei puncte faţă de Al Nasr, în fruntea clasamentului.

În etapa următoare, Al Hilal va înfrunta Al Taawon, în deplasare, în tmp ce principala contracandidată la titlu, Al Nasr, va evolua cu Al Ahli, a treia clasată, pe teren propriu.

Afla mai multe despre: razvan lucescu