FCSB umilită de Chindia într-un meci amical. Partida s-a terminat cu un scor de tenis!

FCSB a pierdut amicalul disputat sâmbătă, în Baza Sportivă din Berci, scor 3-6 în faţa Chindiei Târgovişte

Ioan Hora, Harlem Gnohere şi Marko Momcilovic au marcat golurile formaţiei antrenate de Bogdan Argeş Vintilă. Pentru formaţia lui Viorel Moldovan au punctat Andrei Şerban, Frank Yameogo, Andrei Burlacu (2) şi Andrei Dumiter (2).

Jocul a fost împărţit în două reprize de câte 60 de minute, Bogdan Vintilă şi Viorel Moldovan rulând toţi jucătorii pe care i-au avut la dispoziţie.

La FCSB a revenit şi Marko Momcilovic, fotbalist care a fost indisponibil pentru 8 luni de zile. El a şi marcat unul dintre golurile FCSB-ului.

Afla mai multe despre: fcsbchindia