Experiențe împreună.
You are here:

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 30 septembrie - 6 octombrie

Program Telekom Sport. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 30 septembrie - 6 octombrie

Program TV

Program Telekom Sport 30 septembrie - 6 octombrie

LUNI , 30 septembrie

ATP 500 Tokyo & Beijing 7:00 Telekom Sport 3
handbal-ch league Champions League Rewind 11:00 Telekom Sport 1
show Sport Report 17:00 Telekom Sport 1
Liga I Poli Iasi - Sepsi Sf Gheorghe 18:00 Telekom Sport 1
show Sport Report 19:50 Telekom Sport 1
Liga I U Craiova - FC Viitorul 20:30 Telekom Sport 1
Italia Parma - Torino 21:45 Telekom Sport 2
show Minutul 91 22:20 Telekom Sport 1

MARŢI, 1 octombrie

ATP 500 Tokyo & Beijing 7:00 Telekom Sport 3
YCL Juventus - Bayer Leverkusen 15:00 Telekom Sport 1
Off Road Story ep 3 17:30 Telekom Sport 3
YCL Tottenham - Bayern Munchen 17:00 Telekom Sport 2
Liga 2 Petrolul - Mioveni 17:45 Telekom Sport 1
show Speed Show 18:00 Telekom Sport 3
Liga I Rezumate 18:30 Telekom Sport 3
show Euro Center 19:00 Telekom Sport 3
UCL Real Madrid - Brugge 19:55 Telekom Sport 2
UCL Atalanta - Sahtior Donetsk 19:55 Telekom Sport 3
show Studio UCL 21:00 Telekom Sport 1
UCL Tottenham - Bayern Munchen 22:00 Telekom Sport 1
UCL Galatasaray - PSG 22:00 Telekom Sport 2
UCL Juventus - Bayer Leverkusen 22:00 Telekom Sport 3
UCL Manchester City - Dinamo Zagreb 22:00 Telekom Sport 4
show Studio UCL 23:50 Telekom Sport 3

MIERCURI, 2 octombrie

ATP 500 Tokyo & Beijing 7:00 Telekom Sport 3
YCL Lille - Chelsea 15:00 Telekom Sport 1
show Zoom Sport 19:00 Telekom Sport 3
YCL Barcelona - Internazionale 17:00 Telekom Sport 1
UCL Slavia Praga - Borussia Dortmund 19:55 Telekom Sport 2
UCL Genk - Napoli 19:55 Telekom Sport 3
Germania Magazin Bundesliga 20:00 Telekom Sport 4
show Studio UCL 21:00 Telekom Sport 1
UCL Barcelona - Internazionale 22:00 Telekom Sport 1
UCL Valencia - Ajax 22:00 Telekom Sport 2
UCL Liverpool - Salzburg 22:00 Telekom Sport 3
UCL Lille - Chelsea 22:00 Telekom Sport 4
show studio UCL 23:50 Telekom Sport 1

JOI, 3 octombrie

ATP 500 Tokyo & Beijing 7:00 Telekom Sport 1
Spania Magazin La Liga 18:00 Telekom Sport 2
show Studio UEL 19:00 Telekom Sport 1
UEL Alkmaar - Manchester Utd 19:55 Telekom Sport 1
UEL Feyenoord - FC Porto 19:55 Telekom Sport 2
UEL Besiktas - Wolves 19:55 Telekom Sport 3
UEL Wolfberger - Roma 19:55 Telekom Sport 4
UEL Celtic - CFR Cluj 22:00 Telekom Sport 1
UEL Arsenal - Standard Liege 22:00 Telekom Sport 2
UEL Lazio - Rennes 22:00 Telekom Sport 3
UEL Sevilla - Apoel 22:00 Telekom Sport 4
show Studio UEL 23:50 Telekom Sport 1

VINERI, 4 octombrie

ATP 500 Tokyo & Beijing 7:00 Telekom Sport 3
UCL Mmagazin 15:00 Telekom Sport 1
show Sport Report 17:00 Telekom Sport 1
Liga I FC Botosani - Sepsi Sf Gheorghe 18:00 Telekom Sport 1
show Zoom Sport 18:00 Telekom Sport 3
Handbal feminin Ramnicu Valcea - Bietigheim 18:30 Telekom Sport 3
show Sport Report 19:50 Telekom Sport 1
show Zoom Sport 20:00 Telekom Sport 3
Liga I U Craiova - Poli Iasi 20:30 Telekom Sport 1
Germania Hertha - Fortuna Dusseldorf 21:30 Telekom Sport 3
Italia Brescia - Sassuolo 21:45 amanat
Spania Betis - Eibar 22:00 Telekom Sport 4
show Sport Report 22:20 Telekom Sport 1
WWE Raw 23:30 Telekom Sport 3

SÂMBĂTĂ. 5 octombrie

ATP 500 Tokyo 7:00 Telekom Sport 1
ATP 500 Beijing 11:30 Telekom Sport 2
Liga 2 Pandurii Tg Jiu - Petrolul 12:00 Telekom Sport 1
Liga 1 Gaz Metan Medias - Clinceni 14:30 Telekom Sport 1
Spania Leganes – Levante 14:00 Telekom Sport 2
WRC GB et 1 18:00 Telekom Sport 2
Italia SPAL - Parma 16:00 Telekom Sport 2
show Sport Center 16:20 Telekom Sport 1
Germania Bayern Munchen - Hoffenheim 16:30 Telekom Sport 3
Germania Freiburg - Dortmund 16:30 Telekom Sport 4
Spania Real Madrid - Getafe 17:00 Telekom Sport 1
show Sport Center 18:50 Telekom Sport 1
Italia Verona - Sampdoria 19:00 Telekom Sport 3
Spania Valencia - Alaves 19:30 Telekom Sport 2
Germania Schalke - FC Koln 19:30 Telekom Sport 4
Liga I FCSB - Dinamo 20:30 Telekom Sport 1
Urban Legend Constanta 21:00 Telekom Sport 3
Italia Genoa - Milan 21:45 Telekom Sport 2
Spania Osasuna - Villareal 22:00 Telekom Sport 4
show Sport Center 22:20 Telekom Sport 1

DUMINICĂ, 6 octombrie

ATP 500 Tokyo 7:00 Telekom Sport 3
WRC GB et 2 10:00 Telekom Sport 1
Liga 2 U Cluj - Ripensia 13:00 Telekom Sport 1
Italia Fiorentina - Udinese 13:30 Telekom Sport 2
WRC GB power stage 14:00 Telekom Sport 4
ATP 500 Beijing 14:30 Telekom Sport 3
Spania Celta Vigo - Athletic 15:00 Telekom Sport 1
Liga 2 Rapid - UTA 15:30 Telekom Sport 2
Italia Bologna - Lazio 16:00 Telekom Sport 4
Spania Valladolid - Atletico 17:00 Telekom Sport 1
show Zoom Sport 17:00 Telekom Sport 3
handbal ch league/F Esbjerg - CSM Bucuresti 17:50 Telekom Sport 3
Italia Torino - Napoli 19:00 Telekom Sport 2
Germania Frankfurt - Werder Bremen 19:30 Telekom Sport 4
show Sport Center 18:50 Telekom Sport 1
show Zoom Sport 19:20 Telekom Sport 3
Liga I FC Viitorul - CFR Cluj 20:30 Telekom Sport 1
Italia Inter - Juventus 21:45 Telekom Sport 3
Spania Barcelona - Sevilla 22:00 Telekom Sport 2
WRC GB Rezumate 22:00 Telekom Sport 4
Germania Rezumate 22:30  
show Sport Center 22:20 Telekom Sport 1
WWE Raw 0:00 Telekom Sport 3
       

 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta