Experiențe împreună.
You are here:

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 6-12 mai

PROGRAM TELEKOM SPORT. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 6-12 mai

Program TV

Va fi o săptămână în care, la mijlocul ei, aflăm cele patru finaliste din UEFA Champions League şi UEFA Europa League, iar în weekend se joacă ultima etapă din Anglia, cât şi penultimele etape din Spania, Germania şi play-off-ul din Liga 1.

PROGRAM TELEKOM SPORT 6-12 MAI 

LUNI 6 MAI 

  • 13:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4 
  • 17:00 - 18:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 1 
  • 18:00: (Liga 2) Sportul Snagov - Chindia Târgovişte - Telekom Sport 1 
  • 19:50 - 21:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 21:00: (Liga 1) Astra Giurgiu - CFR Cluj - Telekom Sport 1
  • 21:30: (2.Bundesliga) Furth - FC Koln - Telekom Sport 3
  • 21:30: (Serie A) AC Milan - Bologna - Telekom Sport 2 
  • 22:50 - 1:00: (Show) Minutul 91 - Telekom Sport 

MARŢI 7 MAI 

  • 13:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4 
  • 18:30 - 20:30: (Show) Euro Center - Telekom Sport 3
  • 20:30 - 22:00: (Show) Studio UCL - Telekom Sport 1
  • 22:00: (UEFA Champions League) Liverpool - FC Barcelona - Telekom Sport 1
  • 23:50 - 00:30: (Show) Studio UCL - Telekom Sport 1

MIERCURI 8 MAI 

  • 13:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4
  • 19:00: (Show) Zoom Sport - Telekom Sport 3
  • 20:30 - 22:00: (Show) Studio UCL - Telekom Sport 1
  • 22:00: (UEFA Champions League) Ajax - Tottenham - Telekom Sport 1
  • 23:50 - 00:30: (Show) Studio UCL - Telekom Sport 1

JOI 9 MAI 

  • 13:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4
  • 19:00: (Liga 2) CS Mioveni - Farul Constanţa - Telekom Sport 2
  • 20:30 - 22:00: (Show) Studio UEL - Telekom Sport 1
  • 22:00: (UEFA Europa League) Valencia - Arsenal - Telekom Sport 1
  • 22:00: (UEFA Europa League) Chelsea - Eintracht Frankfurt - Telekom Sport 2
  • 23:50 - 00:30: (Show) Studio UEL - Telekom Sport 1
  • 2:00: Rezumat UEFA Europa League - Telekom Sport 1

VINERI 10 MAI 

  • 13:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4 
  • 17:00 - 18:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 3
  • 18:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4
  • 18:00: (Liga 1) FC Botoşani - FC Voluntari - Telekom Sport 3
  • 19:50 - 21:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 20:30: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4
  • 21:00: (Liga 1) Dinamo - Gaz Metan - Telekom Sport 1
  • 22:30: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4
  • 22:50 - 00:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 23:00: (Wrestling) WWE RAW - Telekom Sport 3

SÂMBĂTĂ 11 MAI 

  • 6:00: NBA - Telekom Sport 1
  • 11:00: (Liga 2) Petrolul Ploieşti - Dacia Unirea Brăila - Telekom Sport 1
  • 11:15 - 12:00: Formula 3 Barcelona - Telekom Sport 3
  • 13:00: (Liga 2) Poli Timişoara - Academica Clinceni - Telekom Sport 1
  • 15:30: (Liga 1) FC Hermannstadt - Concordia Chiajna - Telekom Sport 3 
  • 16:00: (Serie A) Atalanta - Genoa - Telekom Sport 1
  • 16:30: (Bundesliga) Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf - Telekom Sport 4 
  • 16:30: (Bundesliga) RB Leipzig - Bayern Munchen - Telekom Sport 2
  • 17:40 - 18:45: Formula 2 Barcelona - Telekom Sport 3
  • 18:00: (Liga 1) Poli Iaşi - Dunărea Călăraşi - Telekom Sport 1
  • 18:30: (Formula 1) Calificări Barcelona - Telekom Sport 4
  • 19:00: (Liga Campionilor handbal feminin) Metz - Rostov - Telekom Sport 3
  • 19:00: (Serie A) Cagliari - Lazio - Telekom Sport 2
  • 19:50 - 21:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 20:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4
  • 21:00: (Liga 1) Sepsi - FCSB - Telekom Sport 1
  • 21:00: (Cehia) Sparta Praga - Slovan Liberec - Telekom Sport 3 
  • 21:30: (Serie A) Fiorentina - AC Milan - Telekom Sport 2
  • 22:00: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4 
  • 22:50 - 00:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 1
  • 23:00: (Liga Campionilor handbal feminin) Kristiansand - Gyor - Telekom Sport 3

DUMINICĂ 12 MAI 

  • 11:15 - 12:00: Formula 3 Barcelona - Telekom Sport 1
  • 11:30: (WRC) Chile Etapa 1 - Telekom Sport 4
  • 12:30 - 13:20: Formula 2 Barcelona - Telekom Sport 1
  • 13:30: (Serie A) Torino - Sassuolo - Telekom Sport 2
  • 13:30: Moto RC - Telekom Sport 4 
  • 13:45 - 14:20: Porsche Supercup Barcelona - Telekom Sport 3
  • 14:00: (Liga 2) U Cluj - UTA Arad - Telekom Sport 1
  • 15:00: (WRC) Chile - Telekom Sport 4
  • 16:00: (Serie A) Sampdoria - Empoli - Telekom Sport 1
  • 16:00: (Seria A) Frosinone - Udinese - Telekom Sport 2
  • 16:30: Formula 1 Barcelona - Telekom Sport 3
  • 17:00: (Premier League) Tottenham - Everton - Telekom Sport 4 
  • 17:50 - 19:30: (Show) Sport Report - Telekom Sport 1 
  • 19;00: (Cehia) Slavia Praga - Viktoria Plzen - Telekom Sport 3
  • 19:00: (Liga Campionilor handbal feminin) Finala - Telekom Sport 4
  • 19:30: (La Liga) Barcelona - Getafe - Telekom Sport 1
  • 19:30: (La Liga) Real Sociedad - Real Madrid - Telekom Sport 2
  • 21:00: (Liga 1) CFR Cluj - Craiova - Telekom Sport 3
  • 21:30: (Serie A) AS Roma - Juventus - Telekom Sport 1
  • 22:30: NBA - Telekom Sport 2
  • 22:30: (Tenis) ATP 1000 Madrid - Telekom Sport 4
  • 22:50 - 00:00: (Show) Sport Report - Telekom Sport 3 
  • 00:30: (Wrestling) WWE SmackDown - Telekom Sport 4 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta