Experiențe împreună.
You are here:

Program Telekom Sport. Săptămână plină de meciuri importante în Europa. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 23 - 29 septembrie

Program Telekom Sport. Săptămână plină de meciuri importante în Europa. Aici ai toate evenimentele pe care le transmitem în direct în perioada 23 - 29 septembrie

Program TV

După o săptămână în care ne-am delectat cu spectacolul din Champions League şi Europa League, vom avea parte în următoarele zile de cele mai tari dueluri din Serie A şi La Liga, dar şi de partidele din 16-imile Cupei României. Sâmbătă seară este programat şi primul derby al sezonului în Spania, Atletico - Real Madrid.

Program Telekom Sport 23 - 29 septembrie

Luni, 23 septembrie, în direct la Telekom Sport

17:00 (Liga 2) Farul - Ripensia                                           Telekom Sport 1

20:30 (Liga 1) FC Viitorul - Poli Iaşi                                    Telekom Sport 1

21:00 (CE de volei) Polonia - Germania                             Telekom Sport 2

21:30 (CE de volei) Rusia - Slovenia                                  Telekom Sport 3

21:30 (Bundesliga) Wolfsbburg - Hoffenheim                     Telekom Sport 4

 

Marţi, 24 septembrie, în direct la Telekom Sport

16:30 (Cupa României) UTA - Dinamo                               Telekom Sport 1

19:15 (Cupa Româiei) Chiajna - Voluntari                          Telekom Sport 1

20:00 (Serie A) Verona - Udinese                                       Telekom Sport 2

20:00 (La Liga) Valaldolid - Granada                                  Telekom Sport 3

21:30 (Cupa României) FC U Craiova - U Cluj                   Telekom Sport 1

21:45 (CE de volei) Franţa - Italia                                       Telekom Sport 4

22:00 (La Liga) Barcelona - Villarreal                                  Telekom Sport 2

22:00 (Serie A) Brescia - Juventus                                      Telekom Sport 3

 

Miercuri, 25 septembrie, în direct la Telekom Sport

16:00 (Cupa României) Chindia - Hermannstadt                 Telekom Sport 1

18:45 (Cupa României) CSM Reşiţa - U Craiova                Telekom Sport 1

19:00 (Handbal) Dinamo - GOG Gudme                              Telekom Sport 3

20:00 (Serie A) Roma - Atalanta                                          Telekom Sport 2

20:00 (La Liga) Mallorca - Atletico Madrid                            Telekom Sport 4

21:30 (Cupa României) FC Botoşani - CFR Cluj                  Telekom Sport 1

22:00 (Serie A) Inter - Lazio                                                  Telekom Sport 2

22:00 (La Liga) Real Madrid - Osasuna                                Telekom Sport 3

22:00 (Serie A) Napoli - Cagliari                                            Telekom Sport 4

 

Joi, 26 septembrie, în direct la Telekom Sport

16:00 (Cupa României) Sănătatea Cluj - Viitorul                   Telekom Sport 1

18:45 (Cupa României) Rapid - Poli Iaşi                                Telekom Sport 1

20:00 (La Liga) Eibar - Sevilla                                                Telekom Sport 2

20:00 (Handbal) Savehof - Sporting                                       Telekom Sport 3

21:30 (Cupa României) Metaloglobus - FCSB                        Telekom Sport 1

21:30 (CE de volei) Semifinala 1                                            Telekom Sport 4

22:00 (Serie A) Torino - Milan                                                 Telekom Sport 2

22:00 (La Liga) Real Sociedad - Alaves                                 Telekom Sport 3

 

Vineri, 27 septembrie, în direct la Telekom Sport

8.30 (Tenis)   ATP Zuhai                                                          Telekom Sport 3

18:00 (Liga 2) Csikszereda - U Cluj                                         Telekom Sport 1

20:30 (Liga 1) Dinamo - FC Voluntari                                      Telekom Sport 1

21:30 (Bundesliga) Union Berlin - Frankfurt                            Telekom Sport 4 

21:45 (CE de volei) Semifinala 2                                             Telekom Sport 3

22:00 (La Liga) Villarreal - Betis                                               Telekom Sport 2

 

Sâmbătă, 28 septembrie, în direct la Telekom Sport

10:15 (Foormula 3) GP Rusia                                                  Telekom Sport 1

12:00 (Liga 2) FC Argeş - Turris Turnu Măgurele                    Telekom Sport 1

12:00 (Tenis) ATP Zhuhai                                                         Telekom Sport 4   

14:00 (La Liga) Bilbao - Valencia                                              Telekom Sport 3

14:30 (Liga 1) Hermannstadt - FC Botoşani                             Telekom Sport 1

15:00 (Formula 1) GP Rusia, calificări                                      Telekom Sport 2

16:00 (Serie A) Juventus - SPAL                                               Telekom Sport 2        

16:30 (Bundesliga) Paderborn - Bayern Munchen                     Telekom Sport 3

16.30 (Bundesliga) Mainz - Wolfsburg                                       Telekom Sport 4

17:00 (La Liga) Getafe - Barcelona                                            Telekom Sport 1

19:00 (Serie A) Sampdoria - Inter                                               Telekom Sport 2

19:00 (CE de volei) finala mică                                                   Telekom Sport 4

19:30 (Liga 1) Chindia - Astra                                                     Telekom Sport 1

19:30 (Bundesliga) Dortmund - Werder                                      Telekom Sport 3

21:45 (Serie A) Sassuolo - Atalanta                                            Telekom Sport 2

22:00 (La Liga) Atletico - Real Madrid                                         Telekom Sport 1     

 

Duminică, 29 septembrie, în direct la Telekom Sport

9:55 (Formula 3) GP Rusia                                                          Telekom Sport 1   

11:20 (Formula 2) GP Rusia                                                         Telekom Sport 2       

12:00 (Liga 2) Metaloglobus - Rapid                                             Telekom Sport 1             

13:00 (La Liga) Espanyol - Valladolid                                           Telekom Sport 2

13:30 (Serie A) Napoli - Brescia                                                    Telekom Sport 3

14:00 (Karting)  GP Bucureşti                                                        Telekom Sport 4

14:10 (Formula 1) GP Rusia, cursa                                                Telekom Sport 1

16:00 (Serie A) Lazio - Genoa                                                        Telekom Sport 2

16:00 (Serie A) Lecce - Roma                                                         Telekom Sport 3

17:00 (Liga 1) Clinceni - FCSB                                                        Telekom Sport 1

18:30 (CE de volei) finala mare                                                       Telekom Sport 4

19:00 (Bundesliga) FC Koln - Hertha                                               Telekom Sport 2

19:00 (Serie A) Cagliari - Verona                                                     Telekom Sport 3

20:30 (Liga 1) CFR Cluj - Gaz Metan                                               Telekom Sport 1

21:45 (Serie A) Milan - Fiorentina                                                     Telekom Sport 2

22:00 (La Liga) Sevilla - Sociedad                                                    Telekom Sport 3

 

viewscnt
Articole similare

internet tv

5 euro/
luna

Vreau oferta