SENZAŢIONAL! Louis Munteanu a marcat un super gol pentru Fiorentina Primavera în partida cu AS Roma VIDEO

Proaspăt transferat în Italia de Fiorentina, Louis Munteanu a marcat în partida cu AS Roma.

Fiorentina Primavera a pierdut cu scorul de 2-3 duelul cu Roma Primavera.

Zalewski a marcat primul pentru formaţia din Capitală, dar Agostinelli a egalt după 56 de minute. În decurs de numai două minute, AS Roma a punctat de două ori şi a trecut în avantaj.

Darboe şi acelaşi Zalewski au dus scorul de 3-1 pentru romani. În minutul 88, Louis Munteanu a marcat pentru "Viola" şi a stabilit scorul final: 2-3.

La AS Roma a evoluat israelianul Podgoreanu, fotbalist care îşi are originile în România. De asemenea, pentru Fiorentina a fost titular tânărul Duţu.

Munteanu a bifat al doilea meci la Fiorentina Primavera. În primul a reuşit o pasă de gol contra celor de la Ascoli.

Afla mai multe despre: louis munteanu