TACTICS, episodul 12 | Cum a reuşit FCSB să o egaleze pe CFR Cluj în prelungirile derby-ului pentru titlu

Special

TACTICS, Episodul 12 | În fiecare săptămână, Andrei Vochin vă prezintă rubrica TACTICS, pe www.telekomsport.ro, unde vorbim numai şi numai despre fotbal şi despre modul în care antrenorii din campionatul intern sau din ligile mari ale Europei încearcă să-şi surprindă adversarii.

Cel mai tare meci din fotbalul românesc de săptămâna trecută a fost, fără îndoială, cel dintre primele două clasate din play-off, FCSB - CFR Cluj. Pentru a patra oară în acest sezon, cele două au remizat, scor 1-1, după ce echipa pregătită de Nicolae Dică a egalat în prelungirile partidei de pe Arena Naţională. Deşi a condus de fiecare dată, CFR n-a putut niciodată să se impună. Unde s-a greşit şi care au fost problemele jucătorilor lui Dan Petrescu puteţi afla în VIDEO de la Andrei Vochin.

Afla mai multe despre: tacticsdan petrescufcsbcfr clujandrei vochin