VIDEO Ce nu s-a văzut la TV! Imagini cu Dennis Man şi patronul miliardar al Parmei

Serie A

Parma a remizat cu Udinese, scor 2-2, după ce a condus cu 2-0 după prima repriză. În primele 45 de minute, Valentin Mihăilă a fost unul dintre cei mai buni fotbalişti de pe teren, dar după pauză a jucat slab. Dennis Man a fost introdus în minutul 67.

Fostul jucător de la FCSB a primit încurajările patronului Kyle J. Krause înainte de startul partidei.

Americanul care patronează gruparea italiană a coborât la nivelul gazonului pentru a-şi încuraja jucătorii înainte de meciul cu Udinese, iar Man a fost printre primii cu care ”a bătut cuba” pe gazon.

Afla mai multe despre: dennis man