VIDEO L-a scos din minţi pe Marius Şumudică după ce a ratat două penalty-uri! Antrenorul român a plecat direct la vestiare în timpul meciului. Ce a urmat

Antrenorul lui Gaziantep, Marius Şumudică, a avut o ieşire nervoasă în timpul partidei Gaziantep - Rizespor 2-0.

Echipa antrenată de Marius Şumudică, Gaziantep, a obţinut o victorie importantă în campionat împotriva lui Rizespor, scor 2-0. În urma acestui succes, Gaziantep ocupă locul nouă.

Cele 90 de minute au fost dramatice, cu un cartonaş roşu, cu două penalty-uri ratate şi cu un gol înscris în prelungiri. Totuşi, loviturile de pedeapsă ratate de Demir l-au scos din minţi pe Marius Şumudică.

Demir a ratat un penalty pentru Gaziantep, în minutul 57, iar acelaşi jucător a mai ratat o lovitură de pedeapsă în minutul 62, deşi antrenorul român a cerut ca un alt fotbalist să execute. După ce jucătorul lui Gaziantep a ratat, Şumudică "a luat foc".

Confort goal.com.tr, Şumudică a plecat în timpul meciului la vestiare şi, când s-a întors, l-a scos imediat de pe teren pe Demir, în minutul 66.

Toşca şi Junior Morais au jucat în toate cele 90 de minute, în timp ce Maxim a fost schimbat în minutul 80.

Afla mai multe despre: mariu sumudicagaziantepmarius sumudica turcia