VIDEO | Moment inedit la pauza meciului FC Argeş - Rapid! Zeci de suporteri au intrat pe gazon. Ce au făcut în faţa porţii

Rapid

Zeci de suporteri au intrat pe gazonul Stadionului Municipal „Nicolae Dobrin”, la pauza meciului FC Argeş - Rapid Bucureşti.

Ce au făcut zeci de suporteri pe gazon la FC Argeş - Rapid Bucureşti

FC Argeş şi Rapid Bucureşti s-au întâlnit în etapa a patra a Ligii 1 la Piteşti, iar giuleştenii au intrat în avantaj la cabine, cu 1-0, în urma golului marcat de Pănoiu, în minutul opt.

În timp ce echipele se aflau la cabine şi jucători de la FC Argeş se antrenau pe gazon, zeci de suporteri au intrat pe gazon. Momentul a fost pus la punct de clubul gazdă, care a organizat un concurs în pauza partidei dintre cele două echipe de tradiţie.

Afla mai multe despre: fc argesrapidsuporteri pe gazon fc arges rapid