VIDEO | Pe urmele lui Şumudică! Marcel Popescu, surprins când făcea gesturi obscene după golul Craiovei

Preşedintele clubului Universitatea Craiova, Marcel Popescu, a fost protagonistul unui gest de neînţeles după golul marcat de Alexandru Băluţă în meciul cu FC Viitorul, scor 2-1 la pauză.

Conducătorul oltenilor a sărbătorit într-un mod ciudat golul din minutul 45, înscris de Băluţă după o frumoasă acţiune colectivă a elevilor lui Devis Mangia. Aflat la tribuna oficială, Marcel Popescu s-a dezlănţuit după gol şi a fost surprins de camere în timp ce făcea un gest obscen, aducând aminte de comportamentul avut în trecut de Marius Şumudică.

Afla mai multe despre: popescucraiovasemne obscene