VIDEO | Reacţie nervoasă a lui Sankhare când a fost schimbat! A dat cu piciorul în stilele de apă şi s-a răstit la unul dintre oamenii de pe bancă

UEFA Europa League

Younousse Sankhare (31 de ani), fotbalistul lui ŢSKA Sofia, a avut o reacţie nervoasă în momentul în care a fost schimbat în meciul ŢSKA Sofia - CFR Cluj.

În minutul 71, la scorul de 1-0 pentru CFR Cluj, Younousse Sankhare a fost schimbat de antrenorul bulgarilor, iar fotbalistul francez nu a digerat prea bine faptul că fost scos de pe teren. Mijlocaşul a lovit cu piciorul nişte sticle de apă, s-a răstit la unul dintre oamenii de pe bancă şi apoi s-a aşezat nervos.

Ahmedov i-a luat locul în teren lui Younousse Sankhare.

Trei minute mai târziu, CFR Cluj a marcat golul de 2-0, din penalty, prin Ciprian Deac.

Afla mai multe despre: sankharetska sofiavideoreactie