VIDEO Şi-a pierdut cumpătul! Un coechiper al lui Ştefan Radu, extrem de nervos după ce a fost înlocuit

Lazio Roma, cu Ştefan Radu integralist, a remizat, duminică, scor 1-1, cu echipa AS Roma, într-un meci din etapa a XXI-a a campionatului Italiei.

AS Roma, gazdă la acest joc, a deschis scorul prin Dzeko, în minutul 26. Pentru Lazio a înscris Acerbi, în minutul 34.

În minutul 71, Simone Inzaghi l-a schimbat pe Luis Alberto cu Parolo. Spaniolul s-a enervat la culme şi a făcut spectacol pe banca de rezerve. Imagini sugestive, mai jos:

Luis Alberto este cel mai bun pasator al sezonului în serie A cu 11 pase decisive de gol.

Afla mai multe despre: lazioluis alberto